JML-diving

Menu
MENU

Zprávy

Molecular Products Ltd na trzích DSEi 2011 v Londýně

10.10.2011

Ve dnech 13 – 16 září 2011 jsme užívali pohonnosti a jsme byli přítomní na stánku partnera naší firmy – – Molecular Products Ltd. Konalo se to během  trhů DESi (Defence & Security Equipment International – Mezinárodní Salon Vybavy pro Obranu a Bezpečnost) v Londýně. Na trzích byly předváděny nejnovější technologie a řešení určené pro pozemní, vzdušní a vodní bezpečnostní služby. Svou nabídky prezentovaly firmy z 46 států z celého světa.

Firma Molecular Products předváděla svá řešení pro očišťování vzduchu z uzavřených prostorů (úkrytové komory, ponorky apod.) a generátory kyslíku, které se používá ve vojenským a zachranářským sektoru.

Nejnovějším předváděným produktem byl Ruggedized Oxygen Generation on the battlefield, určen pro poskytování první pomoci, vytvařející kyslík v bojových podmínkách během aspoň 15 minut. Je to produkt, v různých verzích, určen pro armádu, záchranáčskou službu a použitelný potápěči za účelem poskytnutí první pomoci.

Měli jsme potěšení se setkat se zástupci polských, českých a slovenských zákazníků. Srdečně děkujeme hostům za návštěvu našeho stánku a za projevení zájmu našimi produkty.

Zpět