JML-diving

Menu
MENU

Zprávy

Baltictech 2013

28.11.2013

Skončila konference Baltictech, která se konala minulý týden (23-24.listopadu 2013) ve Vědecko-technickém parku v Gdyni.

Velký zájem o tuto akci předčil všechna očekávání pořadatelů a vystavovatelů výstavy potápěčského vybavení, která provázela konferenci.

Velmi zajímavý program přednášek vynikajících potápěčů, známých ve světě potápění, přilákal více než 600 lidí z Polska a zahraničí. Mezi účasníkmi byly začínající potápěči, potápěči s víceletými zkušenostmi a profesionální potápěči.

Akce Baltictech 2013 byla druhou největší konferencí potápění v Evropě a jedinou akcí v tak velkém rozsahu, která podporuje potápění v Baltském moři.

Naše společnost představila ve svém stánku zásady bezpečného potápění při použití pohlcovače Sofnolime, a také při výběru vhodného pohlcovače.

Prezentované byly výsledky nedávné studie natronového vápna při skutečných provozních podmínkách (voda 4 ° C, hloubka 20m a 40 m), potvrzující velmi dobrou schopnost absorbovat oxid uhličitý při Sofnolime a dlouhou životnost scrubbera. Popis zkušebního postupu, testování a získané poznatky budou brzy zveřejněny na našich webových stránkách.

Kromě toho jsme představili potápěčům osobní kyslíkový záchranný systém ROG, který již brzy bude uveden na polský, český a slovenský trh.

Gratulujeme organizátorem úžasné události, která bude dlouho v našich vzpomínkách a děkujeme všem návštěvníkům našeho stánku.