JML-diving

Menu
MENU

E-Shop

Spuštěni obchodní platformy JML DIVING

S radostí informujeme, že v reakci na očekávaní našich zákazníků,18 září 2015 jsme spustili elektronickou platformu (e-shop / velkoobchod), která je k dispozici na webové stránce

https://jmldiving.com.

 

Hlavním cílem spuštění platformy je zvýšení kvality a urychlení realizace objednávek, v tom garantovaného doručení v průběhu 24 hodin od objednáni. V případě že zákazník správně objedná produkt a nebude on doručený naši vinou v průběhu 24 hodin v pracovní dni, zákazník dostane slevový kupón na další objednávku v hodnotě 5% objednaných produktů.

Platforma má jednoduché rozhraní v verzi na počítače a na chytré telefony (smartphony) – nyní si můžete objednat Sofnolime kdekoliv, všude kde mate přístup k Internetu.

V současnosti platforma uskutečňuje dodávky na území Polské republiky, v nejbližším čase budeme doručovat také do jiných států. Platba je možná v polských zlotých, v nejbližším čase v Euro a v českých korunách. V závislosti od měny v jaké bude vykonaná platba, sú dostupné různé platební metody – bankovní převod, rychlé online platby, platby kreditními a debetními kartami a platby prostřednictvím systému. Na požadavku zákazníků jsme také zavedli možnost platby při převzetí.

Platforma je určená zároveň pro maloobchodních zákazníků (konzumentů) jakož i firemních zákazníků. Naši velcí zákazníci, kteří doposud využívali obchodní úvěr, stále mají obchodní úvěr dostupný na platformě jmldiving.com. Firemní zákazníci, kteří mají speciální, zlevněné ceny, můžu jich uplatňovat až po přihlášení. Zákazníci, kteří ročně nakoupí minimálně 32 kanystry sorbentu (jedna celá paleta) mají nárok na snížené ceny při dalším nákupu do konce následujícího roku.

Při této příležitosti připomínáme o naše letošní akce:

Každý zákazník, který v daném roce koupí minimálně 5 kanystrů Sofnolime (po 20 kg) muže koupit jedno z našich unikátních triček se slevou 99%.

Současně informujeme, že v souvislosti so spuštěním platformy jmldiving.com všechny objednávky pod 10 kusů daného produktu se bude provádět jen prostřednictvím elektronické platformy a nebude se realizovat objednávky v dosavadní podobě – telefonicky anebo mailem.