JML-diving

Menu
MENU

O firmě

Od začátku naší činnosti se řídíme principem, že každá aktivita by měla dávat uspokojení. Naše vášeň je potápění. Víme, že pobývájíc v tom úžasném prostředí, otázky bezpečností jsou nejdůležitější.

Patříčná bezpečnostní úroveň dává pod vodou pocit komfortu a zvýšuje uspokojení. A proto při našich volbách se vždycky řídíme spolehlivostí používaných zařízení a příslušenství. Když využíváme během potápění bezpečné zařízení, spolu s náležitým vyškolením a tréninkem, můžeme zažívat uspokojení ze zdařilého ponoření.

Naše firma, JML DIVING sp. z o.o. (pravní forma: společnost s ručením omezením), založena dvěma vášnivci potápění, zabývá se distribucí produktů zaměřených na široce chápán potápěčský sektor. Naše nabídka se soustřeďuje na odborných produktech, zaměřených na pokročilé technické a odborné potápěče, a také na potápějící se osoby, které stávějí vysoké požadavky na své vybavení.

Naše sídlo je v Katovicích na Horním Slezsku, odkud obsluhujeme trhy středovýchodní a jižní Evropy. Námi nabízené produkty se odznačují dokonalou kvalitou, potvrzenou mnoha výzkumy a získanými certifikáty. Produkty, které používáme jak my, tak i další potápěči na celém světě, každý den potvrzují svou kvalitu a dokonalé parametry.

Podporujeme zároveň maloobchod i firmy. Naší prioritou je kvalita a rychlost obsluhy klienta. S cílem zlepšit služby zákazníkům se snažíme využívat nejmodernější řešení. Abychom byli schopni nabídnout rychlé dodání zboží a nízké náklady na dopravu, naše sklady jsou umístěny tam, kde jsou naši zákazníci. Naše informační stránka se nachází na jml-diving.com, prodejní platforma pro maloobchod i firmy je na adrese jmldiving.com.

Naše nabídka je nekompromisní – nabízíme produkty pouze od renomovaných výrobců, kteří jsou lídry ve své kategorii.
Spokojenost našich zákazníků je naší nejvyšší prioritou.

JML DIVING sp. z.o.o se specializuje se na odvětví rekreačního a profesionálního potápění jakož i sektor vojenský a bezpečnostní – všude tam, kde je třeba očistit vzduch tak, aby byl dýchatelný pro lidi. Naše sesterská společnost -. JML Industry sp z.o.o se specializuje v aplikacích produktů firmy Molecular Products v průmyslové výrobě při výrobě uhlovodíkových paliv, vzácných plynů, atd.